Bagażówka-czyli szybki przewóz rzeczy np. dowozy ze sklepów RTV i AGD, Ikea, przewozy kilku rzeczy. Najtańsza forma usługi, firma podstawia auto, ale pakowaniem zajmuje się klient

Bagażówka – Warszawa i okolice

Logicar wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich Klientów, którzy potrzebują szybkiego i natychmiastowego transportu mebli w Warszawie. Oferujemy nie tylko kompleksowe przeprowadzki biur i mieszkań, ale również taxi bagażowe, dzięki któremu szybko i bezstresowo przewieziecie Państwo swoje rzeczy – np. zakupione w sklepie meblowym czy z wyposażeniem RTV/AGD.

Taxi bagażowe na pilne potrzeby

Jako specjaliści w zakresie przeprowadzek, oferujemy bagażówki w Warszawie i okolicach (do 100 km). Dzięki tej usłudze, zapewnicie sobie Państwo szybki przewóz mebli, sprzętu RTV i AGD, a także innych ciężkich lub wielkogabarytowych przedmiotów, które wymagają odpowiednio dostosowanego środka transportu.

Dysponujemy nowoczesnymi samochodami dostawczymi i wózkami transportowymi, a do tego profesjonalnym zespołem, który zapewni Państwu odpowiednie wsparcie. Nasza bagażówka jest do dyspozycji w Warszawie i okolicach (do 100 km), dzięki czemu będziecie Państwo mieli możliwość szybkiego przetransportowania mienia w nagłych sytuacjach.

Potrzebna bagażówka w Warszawie i okolicach? Zapraszamy do kontaktu! 

Logicar jest do Państwa dyspozycji w każdej chwili – jeżeli potrzebujecie samochodu dostawczego i fachowego wsparcia w transporcie mebli czy innego mienia, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym specjalistą i przedstawienia swoich potrzeb. Nasza bagażówka pojawi się tak szybko, jak to możliwe! Oferujemy również kompleksowe przeprowadzki prywatne mieszkań i domów, a nawet transport międzynarodowy – zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą!