Przeprowadzki międzynarodowe

Nasza firma oferuje nie tylko przeprowadzki prywatne mieszkań i biur na terenie Warszawy oraz innych miast Polski, ale również za granicę – do krajów Unii Europejskiej. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanych i rozbudowanych zleceń, odciążając Państwa o wszelkich obowiązków i zapewniając sprawny oraz w pełni bezpieczny transport mienia.

Dlaczego przeprowadzki międzynarodowe z Logicar?

Nasza firma organizuje przeprowadzki domów i biur od lat, dysponując doskonałym wyposażeniem, nowoczesnymi środkami transportu oraz zespołem doświadczonych i zaufanych pracowników. Dzięki temu mamy możliwość:

  • zapewnienia Państwu bezproblemowego przewozu mienia – niezależnie od jego gabarytów czy odporności na uszkodzenia,
  • sprawnego realizowania przeprowadzek biur i mieszkań, nawet w przypadku największych odległości,
  • doskonałego zabezpieczenia mienia, dzięki odpowiednim opakowaniom oraz materiałom ochronnym,
  • stworzenia znakomitej atmosfery podczas przeprowadzki międzynarodowej – wszelkie zadania wykonujemy z uśmiechem na ustach.

Jesteśmy w stanie zapewnić Państwu kompleksowe usługi – od pakowania i oznaczania mienia, przez jego załadunek, aż do bezpiecznego transportu mebli i wyposażenia. Dzięki nowoczesnym samochodom dostawczym, wózkom transportowym oraz dźwigom i wciągarkom nie boimy się żadnych wyzwań!

Zapraszamy do kontaktu!

Logicar to profesjonalne przeprowadzki prywatne domów oraz usługi świadczone dla firm czy instytucji, które są w pełni indywidualne dostosowane do Państwa potrzeb. Zapraszamy do kontaktu i przedstawienia swoich oczekiwań, a wraz ze specjalistą naszej firmy ustalicie wszelkie szczegóły.