Utylizacja – czyli utylizowanie rzeczy: mebli, elektroniki, oczyszczanie piwnic itp.

Utylizacja mebli i elektroniki w Warszawie

Logicar to nie tylko kompleksowe przeprowadzki w Warszawie, ale również usługi dodatkowe, dzięki którym zostaniecie Państwo odciążeni od żmudnych obowiązków. Jedną z nich jest utylizacja zbędnych albo zepsutych rzeczy, których wyrzucenie jest niemożliwe ze względu na gabaryty lub przepisy prawne.

Kompleksowe usługi utylizacji i nie tylko

Zapewniamy skuteczne usługi utylizacji mebli, elektroniki oraz innych przedmiotów – wykorzystujemy do tego odpowiednie urządzenia i działamy zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawnymi, dbając o dobro środowiska naturalnego. Do Państwa dyspozycji są pracownicy o dużej wiedzy oraz dysponujący odpowiednimi narzędziami, które pozwolą np. na demontaż mebli. Co więcej – jako specjaliści w zakresie przeprowadzek w Warszawie, oferujemy również transport mebli oraz urządzeń, łącznie z ich załadunkiem.

Jak wygląda współpraca z Logicar?

  • Kontaktujecie się Państwo z naszym specjalistą i ustalacie miejsce oraz czas odbioru rzeczy do utylizacji.
  • Nasz zespół pojawia się w odpowiednim czasie i dokonuje załadunku oraz wywozu mebli.
  • Dokonujemy demontażu mebli i segregacji poszczególnych elementów.
  • Utylizujemy przedmioty zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Cała procedura jest realizowana sprawnie i kompleksowo, a nasi specjaliści zapewniają dodatkowo oczyszczanie piwnic oraz inne działania, dzięki którym pozbędziecie się Państwo starych, zbędnych rzeczy, wymagających utylizacji.

Zapraszamy do współpracy!

Usługi utylizacji mebli i sprzętu świadczone są na terenie Warszawy i okolic (do 100 km). Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się zbędnych rzeczy, zachęcamy do kontaktu z Logicar i przedstawienia swoich potrzeb!